Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Парламентаризм

Ігор Шкіря ініціює проведення відкритого засідання профільного комітету ВР за участі керівництва Мінінфраструктури щодо проблем галузі автоперевезень

18 марта 2015 года

Ігор Шкіря ініціює проведення відкритого засідання профільного комітету ВР за участі керівництва Мінінфраструктури щодо проблем галузі автоперевезень

17.03.15 відбулася спільна нарада Мінінфраструктури, ВГО «ВААП»,«Укравтотрансу» , профспілкових організацій та органів місцевої влади, яка мала великий резонанс і отримала позитивну оцінку у всіх учасників наради. Це був безпрецедентний випадок, коли за ініціативою найпотужніших галузевих громадських організацій ВГО «ВААП» і «Укравтотрансу» було організовано конструктивне спілкування між першими керівниками галузі, Комітетом з питань транспорту Верховної Ради України, представниками бізнесу та громадськості.

Як зазначив у своєму виступі президент ВГО «ВААП» та «Укравтотрансу», народний депутат України Ігор Шкіря: «Зустрічі в такому форматі, де є можливість підняти найважливіші для автомобілістів питання, мають дуже велике значення. Накопичилася величезна кількість питань. Всі учасники зустрічі розуміють наскільки критична ситуація в галузі і нікого не потрібно переконувати в необхідності прийняття термінових заходів. Той запас міцності, який мали декілька років тому учасники ринку автоперевезень в основному вичерпано, необхідні рішучі заходи, тому що ситуація може вийти з під контролю!»

На нараді обговорювались найбільш гострі проблеми автомобільних перевізників. Фактична відсутність програми розвитку, недосконалість і зарегульованість чинного законодавства, а також відсутність контролю за його дотриманням, призвела до повної некерованості та розвалу галузі автомобільного транспорту.

Основними проблемними питаннями у сфері пасажирських перевезень, які потребують вирішення, є наступні:

- припинення діяльності на ринку так званих «нелегальних» автомобільних перевізників;

- скасування регулювання тарифів на перевезення пасажирів і багажу в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні;

- врегулювання питання перевезення пільгової категорії громадян, швидше за все введення адресної дотації;

- удосконалення нормативно-правової бази в галузі автомобільного транспорту, децентралізація, передача частини повноважень у регіони.

Ігор Шкіря подякував Міністру Андрію Пивоварському за підтримку у вирішенні такого важливого питання, як мораторій на регулювання тарифів на внутрішньообласні перевезення, а також висловив готовність ВГО «ВААП» і «Укравтотрансу» до участі в активному проведенні реформ у галузі. У своєму виступі він також зазначив, що в новому складі Верховної Ради України значно більше депутатів проявляють інтерес до проблем автомобільного транспорту і готові брати участь у законодавчих змінах. Знаковим є те, що вперше на нараді подібного формату був присутній керівник парламентського комітету з питань транспорту та ще кілька народних депутатів.

Президент ВГО «ВААП» і «Укравтотрансу» висловив надію, що вироблені на нараді рішення дозволять знайти шляхи спільної роботи для усунення проблемних питань автоперевізників країни і допоможуть якнайшвидше розробити «Дорожню карту» для нашої галузі!»

Всі учасники зустрічі підтримали ініціативу Ігоря Шкірі щодо проведення відкритого засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України за участю керівництва Міністерства інфраструктури України та громадських організацій, яке повністю буде присвячене питанню пасажирських перевезень.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ