Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - политика

Ігор Шкіря обговорив проблеми м. Торецька і смт Новгородського з головою ДонОДА

10 июня 2016 года

Ігор Шкіря обговорив проблеми м. Торецька і смт Новгородського з головою ДонОДА

9 червня народний депутат України Шкіря І. М. приймав участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбулась у Донецькій облдержадміністрації під головуванням Жебрівського П.І.

На засіданні розглядалися питання фінансування з Державного бюджету 2,8 млрд грн на реалізацію в Донецькій області інфраструктурних проектів водо-тепло-енергопостачання, об’єктів соціальної сфери, відновлення житла.

З виділеної суми коштів не будуть реалізовуватися проекти в містах, які знаходяться на лінії зіткнення. З цього приводу Ігор Шкіря висловив свою незгоду і поцікавився, чому міський голова Торецька не відстоює свою позицію. Жебрівський П.І. запевнив, що проекти по місту Торецьку будуть профінансовані з інших джерел.

Після засідання Ради Шкіря І.М. зустрівся з Жебрівським П.І. та його першим заступником Вілінським Є. С. з питань фінансування проекту Новгородської селищної ради міста Торецька на суму 2,8 млн грн – капітальний ремонт автомобільного мосту через річку Залізна балка по вул. Радянській. Крім того обговорювалось питання об’єднання територіальних громад Новгородської та Щербинівської селищних рад та фінансування селищних рад, які знаходяться на території Торецької ради. 

Результат зустрічі: найближчим часом провести за участю народного депутата Шкірі І. М. та першого заступника Вілінського Є.С. зустріч з громадами Новгородської та Кіровської селищних рад.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ