Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - политика

Ігор Шкіря зустрівся з мешканцями територіальних громад Північної селищної ради та Залізної міської ради

13 сентября 2016 года

Ігор Шкіря зустрівся з мешканцями територіальних громад Північної селищної ради та Залізної міської ради

Народний депутат України Ігор Шкіря провів 12 вересня 2016 року зустріч із виборцями виборчого округу № 52 (центр – м. Торецьк) – з представниками територіальних громад Північної селищної ради та Залізної міської ради.

В зустрічі приймали участь посадові особи та депутати Торецької міської ради, представники ДП «Торецьквугілля», депутати селищної ради, керівники організацій, які надають житлово-комунальні послуги населенню, представники громадських організацій.

Громаду як селища Північне так і міста Залізне турбують питання, які багато років не вирішуються як містом, так і обласними структурами – це забезпечення водою жителів с. Курдюмівка, с. Озерянівка, с. Дружба. Не одержують воду жителі, які проживають в багатоквартирних будинках. Мешканці приватного сектору міста Залізне, якщо і одержують воду почасово, то її пити неможливо з причини затхлості. Підприємство, яке постачає воду, не реагує на звернення громадян щодо пориву трубопроводу, який не ліквідується багато місяців; при цьому гроші за воду зобов’язує платити постійно, навіть тоді, коли води зовсім немає, і ні яких перерахунків не проводить.

Мешканці вулиці Першотравнева будинку №5 (якому більше 110 років, і він давно не придатний до проживання) обурені, що житлова організація нічого не робить, а вони сплачують кошти за обслуговування житла і їм довили, що квартирна плата ще буде підвищуватися.

Пенсіонери-шахтарі, які працювали на шахті «імені Артема», шахті «Нова», не одержують вугілля на побутові потреби, не виплачується державна компенсація за електроенергію і тепло пенсіонерам, які проживають в будинках з центральним опаленням.

Про проблему 80-річної пенсіонерки міста Залізне – спиляти дерево, яке впало на її балкон, знають всі… але чомусь треба, щоб її вирішив народний депутат України.

Стурбовані жителі проблемами, які виникли в вугільній промисловості, особливо шахти «Північної», оскільки вона є єдиним великим підприємством на території селища Північне.

Дуже багато нарікань від жителів міста Залізна на роботу Департаменту соціального захисту населення – несвоєчасне призначення житлових субсидій, з весни заявники не можуть одержати повідомлення про призначення житлової субсидії. Ще проблема – непризначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Як показала зустріч, жителі, не зважаючи на те, що знаходяться в безпосередній близькості від лінії розмежування зони АТО, прагнуть жити в нормальних умовах, вболівають за свої селища і міста, не залишаються байдужими до їхнього розвитку і просять народного депутата, щоб держава нарешті прийняла закони, які б дозволяли постраждалим одержати кошти з державного бюджету на відновлення житла.

Народний депутат Ігор Шкіря мав нагоду вислухати кожного заявника, і завірив своїх виборців, що по кожному зверненню будуть прийняти рішення.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ