Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Публикации в СМИ

Люди очікують від нас конструктивізму, - Ігор Шкіря

11 июля 2013 года

Люди очікують від нас конструктивізму, - Ігор Шкіря

Народний депутат Україні Ігор Шкіря прокоментував парламентському виданню «Голос України» результати роботи II сесії Верховної Ради VII скликання:

«Робота Верховної Ради упродовж цієї сесії була неоднозначна. З одного боку, постійні блокування і конфлікти, які провокувала опозиція. З другого – навіть у таких умовах нам удалося прийняти чимало важливих для держави законів.

Розраховувати на конструктивізм з боку опозиціонерів, на жаль, не доводиться. Та й чекати іншого, наприклад, від фракції «Свобода», мабуть, і не варто. У них така місія, така роль. Вони розуміють, що саме на цьому епатажі прийшли у парламент і лише в такий спосіб можуть підігрівати до себе інтерес.

Натоміть Партія регіонів прийшла до Верховної Ради зовсім не для того, щоб влаштовувати кулачні бої. Ми показали, що не будемо дивитися крізь пальці на нахабність опозиції. Парламент працював і буде працювати навіть попри політичні шоу наших опонентів. Фракція Партії регіонів ініціювала «виїзне» засідання в комітетах, нас підтримали комуністи і деякі позафракційні. Поки опозиціонери змагалися у своїй бездіяльності та хизувалися перед телекамерами, ми розглядали важливі закони. Зокрема, парламентська більшість проголосувала за внесення змін до держбюджету і змін до Бюджетного кодексу. Ми прийняли закон про приєднання України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, який доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності. Загалом на «виїзному» засіданні Верховна Рада прийняла 20 законів.

З опозицією чи без, але на цій сесії ми працювали. Комітет з питань транспорту і зв’язку, у якому працюю я, підготував понад десятка законопроектів. Ще більш як півсотні – на стадії розгляду. Значна частина із них стосується змін до законодавства у галузі автотранспорту. Знаю, як вони важливі і необхідні, оскільки не лише очолюю підкомітет з питань автомобільного транспорту, але й керую Всеукраїнською асоціацією автоперевізників. Проблем у цій сфері безліч, і їх треба вирішувати. Підготовлені нами зміни стосуються роботи автостанцій, функціонування служб таксі, організації внутрішньообласних автобусних маршрутів. Вони покликані навести лад у галузі автоперевезень, зменшити кількість нелегалів, зробити перевезення більш безпечними. Спільно із Міністерством інфраструктури ми працюємо над новим законом «Про автомобільний транспорт». Сподіваюся, що він буде прийнятий, і ладу на ринку автоперевезень побільшає.

У парламенті цього скликання я представляю мажоритарний округ № 52, до якого входять міста Дзержинськ и Дебальцеве, а також Калінінський район Горлівки. Тому частина мого графіку присвячена роботі в окрузі, де теж чимало проблем, які я намагаюся вирішувати на рівні парламенту та уряду. Найгостріші на сьогодні – відновлення роботи Вуглегірської ТЕС, де в березні цього року сталася пожежа, та будівництво окремої котельні для міста Світлодарськ, оскільки раніше постачання тепла та гарячої води здійснювалося від ТЕС. На цей проект Кабінет міністрів виділяє 57 мільйонів гривень, і завершити його плануємо до початку опалювального сезону.

Під моїм контролем в окрузі й антикорупційна робота. Наприклад, у травні у Верховній Раді було озвучено мій депутатський запит щодо фактів корупції в Горлівці. Нині цим питанням займаються правоохоронні та контролюючі органи. Сподіваюся, до кінця року ми вже матимемо результат.

Негативні особливості округу № 52 у тому, що всі міста, які до нього входять, – дотаційні. Тому пошук додаткового фінансування – одна з ключових моїх завдань, через виконання якого ми розв’язуємо актуальні соціально-економічні проблеми міст і селищ.

Ідучи на вибори, ми хотіли, щоб Партія регіонів отримала фракцію в 226 голосів. На жаль, цього не сталося. Над стійкою більшістю ще доведеться працювати, щоб ми могли приймати закони, які від нас чекають люди. Ми розуміємо, що народ очікує від парламенту саме конструктивізму, а не театралізованих шоу чи бійок».

Газета «Голос України» № 126 (5626) від 11.07.2013.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ