Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Публикации в СМИ

Тільки спільна діяльність принесе позитивні результати

31 января 2014 года

Тільки спільна діяльність принесе позитивні результати

Протягом 2014 року в управлінні «Укртрансінспекціі» у місті Києві твердо мають намір вирішити відразу кілька проблемних для української столиці питань. Про це 15 січня під час наради повідомив начальник управління «Укртрансінспекції» в Києві Олександр Анатолійович Грин.

«Ми продовжимо боротьбу з нелегальними перевізниками, яку ми успішно вели і в 2013 році. За два-три місяці роботи нам вдалося зменшити кількість так званих нелегалів у багато разів, – повідомив Гринюк. – Наприклад, південну сторону залізничного вокзалу ми практично очистили, залишилася центральна частина. Можу з упевненістю заявити, що в столиці, в основному  діють нелегальні перевізники, які приїжджають з інших областей».

За словами Олександра Анатолійовича, в 2014 році в управлінні буде складена база порушень з боку того чи іншого автоперевізника, у тому числі і прибувших з областей, щоб у разі недотримання закону інспектор був у курсі всіх попередніх порушень, і міг перевірити чи виконуються приписи. «Крім того, одним із наших завдань є підняття рівня професіоналізму перевізників в цілому. Значить, будемо частіше зустрічатися» – пообіцяв начальник управління присутнім у залі представникам компаній, що здійснюють пасажирські перевезення. Також Олександр Анатолійович повідомив, що управління буде приділяти більше увагу контролю за вантажними і таксомоторними перевезеннями.

«Просто зайшовши в інтернет, ми нарахували в столиці близько 300 фірм, які надають послуги таксі. Але при цьому ліцензійних карток на таксі видано тільки 724. Адже це ненормально», – підкреслив Гринюк.

У свою чергу, Президент ВГО «ВААП» , народний депутат України Ігор Миколайович Шкіря нагадав про те, що протягом 2013 року Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників намагалася «направити «Укртрансінспекцію» на шлях істинний, щоб її представники пішли від корупційних схем і бездіяльності» і в підсумку виступила з ініціативою про відставку Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті («Укртрансінспекції») Євгена Анатолійовича Пронченка.

«Адже всі проблеми починаються з керівництва цієї структури, – переконаний Ігор Миколайович. – Рішення буде прийнято за підсумками роботи інспекції в першому кварталі 2014 року, тому ми за ситуацією спостерігаємо, і не збоку. Буквально днями всі мої заступники і по «ВААП» , і по «Укравторансу» йдуть до Пронченка, сідають з ним за стіл переговорів і за підсумками рішення нашого грудневого наради в Мінінфраструктури по пунктах розписують ті питання, які необхідно вирішити. Що треба вирішити інспекції, і яка потрібна допомога від громадськості. Ми відкриті і працюємо далі з багатьох питань, не тільки за нелегальними автоперевезеннями».

Також Президент ВГО «ВААП» повідомив, що в кожній області, в тому числі і в Києві, проводитимуться наради за участю не тільки представників автоінспекції, міністерства та департаменту, але і з керівництвом областей. «З усіма департаментами управління транспортом, з першими особами регіонів, або, як мінімум, з першими заступниками тих, хто курирує транспортну галузь, адже без них з Києва, з міністерства такі питання важко вирішувати. Ми прагнемо до того, щоб здійснювалися конкретні дії».

Крім того, Ігор Миколайович акцентував увагу автоперевізників на тому, що захист їх інтересів як підприємців і роботодавців, знаходиться, перш за все, в їх руках. Про готовність відстоювати права офіційних перевізників говорив на нараді і заступник голови «Укртрансінспекції» Федір Вікторович Плошай.

«Якщо завдяки Ігорю Миколайовичу ми частіше будемо зустрічатися і з громадськими організаціями, і з перевізниками, які кожен день стикаються з роботою автоінспекції, наша спільна діяльність буде приносити позитивні результати», – упевнений Плошай.

Крім цього , чиновник був змушений визнати, що репутація Укртрансінспекції знаходиться далеко не на найвищому рівні: «Я приступив до роботи з другого грудня, і крім негативу, я про інспекцію нічого не чув».

У свою чергу, перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Федорович Шпильовий зазначив, що з того моменту, як проблемами українського автотрансу зайнявся Ігор Шкіря, автоперевізники відчувають дуже сильну підтримку. «Ігор Миколайович працює над тим, щоб навести порядок не лише в Києві, а й по всій Україні. І ми дуже йому за це вдячні», – підкреслив Шпильовий, і повідомив, що за останній час Київ оновив рухомий склад автомобільного транспорту новими машинами і є готовність переглянути частину маршрутів, які на сьогоднішній день виконуються таксомоторним транспортом.

Асоціація автоперевізників підтримала ініціативу оновлення рухомого складу в українській столиці комунальним підприємством «Київпастранс», але, в той же час, наполягає на тому, щоб на ринку автоперевезень повинні бути рівні умови як для комунального транспорту, так і для приватних компаній-автоперевізників.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники наради висловилися про те, що для підвищення ефективності роботи, результати якої чекають як люди, що працюють на автотранспортному ринку, так і мільйони пасажирів, подібні наради повинні проходити частіше.

Олександра Марченко

«УкрАвтоТранс», №11, січень 2014 р.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ