Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Публикации в СМИ

Тепер є всі можливості виконати ті завдання, що були оголошені Партією регіонів перед виборцями

4 сентября 2006 года

Тепер є всі можливості виконати ті завдання, що були оголошені Партією регіонів перед виборцями

Напередодні початку нового політичного сезону своїми роздумами ділиться член Політвиконкому Партії регіонів, народний депутат України Ігор Шкіря:

Робота Верховної Ради у новому політичному сезоні має нормалізуватися. Хоча не відкидаю, що буде багато перешкод зі сторони нової галасливої опозиції. Якщо Блок Юлії Тимошенко і частина «Нашої України», яка буде в опозиції, зуміють стати саме конструктивною опозицією, будуть демонструвати альтернативний курс країни. Вони будуть конструктивно критикувати владу і більшість, тоді це буде йти на корись і владі й парламентській більшості.

Наступне, що хотілось би відзначити, — швидке та кількісне зростання парламентської більшості. Не буде великим здивуванням, якщо до нового року, до кінця цієї сесії, парламентська більшість буде налічувати вже більше, ніж триста народних депутатів. Тобто, це ознчатиме, що у нас вже буде конституційна більшість. Донорами більшості стануть народні депутати від «Нашої України» та БЮТ.

Останнім часом у нас багато говориться про створення певного опозиційного об'єднання в парламенті. Під час відпустки я мав розмову і з паном Вінським, і з паном Катеринчуком, і з деякими іншими колегами по Верховній Раді, які планують свою діяльність в опозиції.

Мені видається, що у разі якщо таке опозиційне утворення буде конструктивно співпрацювати з більшістю і владою, а не просто ганебно поносити і ставити підніжки, то тоді у нас буде нормальна співпраця.

Партія регіонів в новому сезоні ставить перед собою ті цілі, що були зазначені в нашій передвиборчій програмі. Наша партія досягла своєї головної мети — ми стали правлячою партією, увійшли до складу парламентської більшості й тепер є всі можливості виконати ті завдання, що були оголошені перед виборцями. Ми маємо багато регіонів України, де наша сила має більшість у виборних органах влади.

Тому у нашої партії є надзвичайно серйозні перспективи. Хоча у нас у фракції ще не вирішено питання керівництва парламентської фракції, але, на мою думку, найкращою кандидатурою на посаду лідера фракції є Раїса Богатирьова.

Якщо говорити про відносини між президентом, парламентом та урядом, то відносини носитимуть спокійний характер. Парламентська більшість буде плідно співпрацювати з урядом. Що стосується президента, то скоріше за все, у Віктора Ющенка буде достатньо витримки для того, щоб дати можливість і парламенту, і уряду працювати й виконувати ті завдання, які вони перед собою поставили. Президент не буде заважати роботі уряду й Верховної Раді, а якщо він буде ще й допомагати, то у нас є великі шанси на те, що Україна буде швидко рухатися в сторону процвітання.

Позиція президента достатньо сильна — у нього на сьогодні достатньо владних важелів, навіть, після того як частина з них відійшла після конституційної реформи. Тому мені видається, що у разі, якщо президент буде зі своїми повноваженнями справлятися добре, то він матиме достатньо влади. Ніхто не зможе обмежувати конституційні владні повноваження президента.


      "Львівська газета", 04 вересня 2006 р.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ