Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

За невиконання зобов’язань та бездіяльність треба відповідати! - президент федерації «Укравтотранс» Ігор Шкіря

28 января 2015 года

За невиконання зобов’язань та бездіяльність треба відповідати! - президент федерації «Укравтотранс» Ігор Шкіря

27 січня 2015 року відбулося Засідання Спільної робочої комісії з питань внесення змін, здійснення контролю та підбиття підсумків виконання Галузевої угоди у сфері автомобільного транспорту на 2013-2015 роки у складі представників Федерації роботодавців транспорту України, Всеукраїнського об’єднання роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» – спільного представницького органу Сторони Роботодавців; Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту – спільного представницького органу Сторони Профспілок.

Нарада проходила за участю Першого заступника Міністра інфраструктури України Шульмейстера В.Ю.

Під час засідання представники Сторін роботодавців та профспілок , що підписали галузеву угоду, відзначили невиконання з боку Міністерства інфраструктури України 19 заходів із 23 пунктів тристоронніх зобов`язань. Як зазначили учасники робочої комісії з питань внесення змін, здійснення контролю та підбиття підсумків виконання Галузевої угоди, Міністерством інфраструктури не вирішено практично жодного питання щодо формування політики та підтримки розвитку автомобільного транспорту.

Президент ВААП та федерації «Укравтотранс» Ігор Шкіря закликав притягнути до відповідальності посадових осіб Мінінфраструктури, причетних до невиконання заходів визначених Галузевою угодою. В результаті було прийнято безпрецедентне рішення (повний текст опублікований тут) запропонувати Міністру інфраструктури України вжити заходів, передбачених законодавством, до посадових осіб Мінінфраструктури, з вини яких порушені чи невиконані зобов’язання Галузевої угоди у сфері автомобільного транспорту на 2013 – 2015 роки (ч.2 ст.18 ЗУ «Про колективні договори і угоди»).

«На засіданні Спільної робочої комісії з питань здійснення контролю та підбиття підсумків виконання тристоронньої Галузевої угоди у галузі автомобільного транспорту на 2013-2015 роки, яка проходила в приміщені Мінінфраструктури, я вперше за 25 років роботи в галузі автотранспорту зустрівся з дивним явищем – коли бездіяльність і зволікання у проведенні реформування галузі в стінах міністерства захищалась головою Федерації роботодавців транспорту України Орестом Клімпушем. При цьому присутні представники інших громадських об’єднань, які входять до названої федерації були категорично проти такої поведінки голови. На жаль, засідання було перерване», – заявив віце-президент федерації роботодавців «Укравтотранс» Петро Овчар.

Характерно, що після залишення зали представниками міністерства, сторони об’єднання роботодавців «Укравтотранс» та сторони об’єднання профспілок звернулись до колеги надати ґрунтовне пояснення власної позиції. В результаті протокол був підписаний на умовах запропонованих більшістю сторін.

Протокол засідання опублікований тут.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ