Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря обраний Віце-президентом Міжнародного пасажирського автотранспортного союзу

26 августа 2015 года

Ігор Шкіря обраний Віце-президентом Міжнародного пасажирського автотранспортного союзу

З 19 по 21 серпня 2015 року в м. Стамбулі відбулась Генеральна асамблея Міжнародного пасажирського автотранспортного союзу (International Passenger Road Transport Union- IPRU), на якому Ігоря Шкірю обрано Віце-президентом.

Міжнародний пасажирський автотранспортний союз створений з 2013 року. До складу Союзу вже увійшли профільні асоціації та організації понад 20 держав Європи, Азії та Африки, в тому числі від України ВГО «ВААП».

За останні роки IPRU стала потужною корпоративною структурою по передачі знань і досвіду в сфері автотранспортних пасажирських перевезень. Діяльність цього Союзу сфокусована безпосередньо на проблемах автотранспортних пасажирських перевезень, та націлена на економічне і технічне співробітництво між країнами та має вагу в усьому світі.

Діяльність IPRU здійснюється за підтримки та сприяння Міністерства транспорту Туреччини, яке виступило ініціатором його створення. Варто відзначити, що ВГО «ВААП», була першою українською організацією, що підтримала таку ініціативу.

Як відзначають експерти галузі, діяльність президента ВГО «ВААП» та федерації роботодавців «Укравтотранс» Ігоря Шкірі на посаді Віце-президента Міжнародного пасажирського автотранспортного союзу IPRU, безумовно, слугуватиме зміцненню позиції України в усьому світі в сфері пасажирських автомобільних перевезень.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ