Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

У Києві створено міський осередок ВГО «ВААП»

6 июля 2012 года

У Києві створено міський осередок ВГО «ВААП»

У столиці проведено установчі збори київського міського осередка ВГО «ВААП», на яких були присутні понад 30 автоперевізників. Як відзначив Президент Асоціації Ігор Шкіря, ця подія є знаковою. Адже у Києві сконцентровані найкрупніші вітчизняні автоперевізники, але свого громадського об’єднання у них до цього часу не було. Крім того, у столиці працює найпотужніше насьогодні муніципальне підприємство – «Київпастранс», котре є членом ВААП на загальнодержавному рівні, але майже не приймало участі у формуванні транспортного життя столиці.

На зборах був обраний голова київського осередку ВГО «ВААП». Переважною більшістю голосів на цій посаді затверджено заступника генерального директора КП «Київпастранс» Василя Хвостика. Затверджено і попередній склад Ради осередку, до якої увійшли 12 підприємців. Як відзначив Ігор Шкіря, згодом склад Ради, скоріш за все, буде розширено до 20 осіб. Крім того, проголосована п’ятірка кандидатів на вступ до Ради ВГО «ВААП» від київського осередка.

Присутні на зборах обговорили із Президентом ВГО «ВААП» основні проблеми автотраснпортної галузі столиці. Ігор Шкіря наголосив, що влітку життя у столиці трохи затихає у зв’язку з курортним сезоном. Але зустрічі із головою КМДА Олександром Поповим в нього вже проводилися і основна проблематика йому знайома. Ігор Шкіря пообіцяв взяти на контроль підняті питання і під час проведення наступних загальних зборів київського осередка ВГО «ВААП», що відбудуться у вересні, доповісти про хід їхнього вирішення.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ