Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Міністр інфраструктури згоден із критикою голови Укртрансінспекції, що пролунала від автоперевізників

22 декабря 2013 года

Міністр інфраструктури згоден із критикою голови Укртрансінспекції, що пролунала від автоперевізників

Зустрічі керівництва міністерства інфраструктури із представниками профільних громадських організацій стали проходили цього року із завидною регулярністю. Щоквартальні звіті завершила спільна нарада Мінінфраструктури, Укратрансінспекції, Всеукраїнської асоціації автомобыльних перевызникыв та Укравтотрансу.  Головною темою сьогодення автотранспортної галузі є дії співробітників Укртрансінспекції. Зокрема, президент ВААП Ігор Шкіря, відвідавши напередодні колегію цього відомства, був відверто здивований відсутністю прогресу у роботі транспортної інспекції.

«Вчорашне засідання було точною копією того, що відбувалось півроку тому. Доженемо, переженемо, боротимемось. Констатування фактів щодо кількості протоколів. Перший раз пролунало з вуст керівництва інспекції слово «корупція». Вони дізнались, що є таке слово. Досі вони знали про це. Повна дискредитація цієї структури. Здається, вона вже сама не пам’ятає заради чого була створена», – висловив свій подив Ігор Шкіря.

Підтримали Президента ВААП представники усіх регіонів України. Практично кожен з них на собі відчув роботу транспортних інспекторів у вигляді поборів, незаконних вимог тощо. Загальну думку членів ВГО ВААП озвучив віце-президент асоціації Володимир Вакуленко, який закликав здійснити найрадикальніші зміни у керівництві Укртрансінспекції.

«За відсутність результатів роботи щодо ліквідації нелегальних перевізників, відсутність кадрової політики, створення корумпованої системи поборів з перевізників, які здійснюють внутрішні та міжнародні перевезення звернутися до Президента України та Міністра інфраструктури з вимогою звільнити з займаної посади голову Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Пронченка Євгена Анатолійовича», – зацитував Володимир Вакуленко витримку з рішення спільного засідання Ради ВААП та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс».

Міністр інфраструктури України Володимир Козак, котрий головував на цій нараді, підтримав критику від автоперевізників і висловив категоричне невдоволення результатами роботи Укратрансінспекції. Але звільняти Євгена Пронченка поки що не дозволяє законодавство.

«Роботою я незадоволений. І це підтвердили перевірки, що провели Міністерство, Адміністрація Президента, Генеральна прокуратура тощо. Тому він вже написав пояснення на ім’я Президента. Я, зі свого боку, написав подання про притягнення його до відповідальності. Тому що звільняти без притягнення до відповідальності, без винесення стягення – ми не маємо права згідно Кодекса Законів про працю», – відзначив Володимир Козак.

Але при цьому Міністр інфраструктури наголосив, що наприкінці першого кварталу наступного року буде проведена чергова зустріч із автоперевізниками у розширеному форматі. І ця дата є для Євгена Пронченка останньою, якщо він хоче залишитись на посаді голови Укртрансінспекції.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ