Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря провів нараду автоперевізників Рівненської області (ФОТО)

15 июня 2012 года

Ігор Шкіря провів нараду автоперевізників Рівненської області (ФОТО)

14 червня 2012 року в будинку Рівненської обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань роботи автомобільного транспорту загального користування в області. В нараді прийняли участь Президент ВГО «ВААП», народний депутат України  Ігор Шкіря, заступник Голови Рівненської облдержадміністрації В.М.Новак, заступник міського голови О.В. Хмилецький, начальник головного управління промисловості і розвитку інфраструктури Рівненської облдержадміністрації О.О.Сергієнко, начальник відділу Державтоінспекції УМВС України в області О.М.Семенюк, близько 200 представників автомобільних перевізників Рівненської області, а також автоперевізники Волинської та Хмельницької областей.

Під час наради присутніми обговорювались найболючіші проблеми автоперевізників України, традиційно стало питання існування на ринку нелегальних перевізників та стан автотранспортної галузі в Рівненській області. Президент ВГО «ВААП», народний депутат України Ігор Шкіря наголосив, що саме діяльність громадської організації і направлена на подолання проблем, які наразі існують в транспортній галузі, головними з яких є: проблема «нелегальних» перевізників, розбалансованість маршрутної мережі, проблематика проведення конкурсів та незадовільна робота конкурсних комітетів, компенсація за перевезення пільгових категорій населення, оновлення рухомого складу та інше.

«На сьогоднішній день ВГО «ВААП» є найбільшою громадською організацією в Україні. Я закликаю автоперевізників Рівненської області об’єднуватися задля вирішення спільних проблем в галузі автомобільного транспорту», – зазначив  Ігор Шкіря, підкресливши, що лише об’єднавшись ми зможемо створити сильну організацію, яка буде відстоювати інтереси автоперевізників всієї України.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ