Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря та Міністр інфраструктури Володимир Козак підписали спільний план дій

27 марта 2013 года

Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря та Міністр інфраструктури Володимир Козак підписали спільний план дій

Міністерство інфраструктури України серйозно налаштувалося на впорядкування ринку послуг пасажирського автомобільного транспорту. Допомогу у цій справі планується отримати від основної галузевої громадської організацій, з якою вже підписано, так би мовити, протокол про наміри. Сталось це під час проведення спільної наради підрозділів відомства з членами ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», а також представниками органів місцевої влади з різних регіонів України.

Це була перша зустріч у подібному форматі для нещодавно призначеного Міністра інфраструктури. Але Володимир Козак наголосив, проблематика, яку підняв президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря виявилася настільки глобальною, що схвалено рішення про проведення регулярних нарад із автоперевізниками та керівництвом Мінінфраструктури. «Я готовий раз на квартал зустрічатися з представниками Всеукраїнської асоціації автоперевізників, аби з перших вуст дізнаватися про проблеми галузі та вирішувати їх. Я завжди відкликатимусь на вашу ініціативу», – заявив Володимир Козак, зірвавши тим самим шквал аплодисментів.

У свою чергу, президент Всеукраїнської громадської організації «ВААП», народний депутат Ігор Шкіря подякував Мінінфраструктури за проведену останнім часом велику роботу щодо вирішення проблемних питань автоперевізників. Він наголосив, що незабаром на публічне обговорення мають винести нову редакцію Закону «Про автомобільний транспорт». І самим перевізникам – вкрай необхідно сконцентруватися на власних актуальних пропозиціях до нього. «Зараз готується Колегія Міністерства інфраструктури з питань автомобільного транспорту, що проводитиметься спільно з представниками ВААП. Я бачу в цьому позитив, адже поступово ми переходимо від балачок до справи. Спостерігається хороша тенденція – ми переходимо до нормального вирішення питань», – наголосив Ігор Шкіря.

Наразі відомо, що законопроект про автомобільний транспорт буде презентовано у першій декаді квітня. В цілому Мінінфраструктури разом з ВААП активно працюють не лише над новою редакцією Закону. Фахівці обговорюють і проекти внесення змін до Порядку проведення конкурсу, Правил надання послуг пасажирського автотранспорту, Порядку регулювання діяльності автостанцій тощо.

Аби чітко розпланувати всі необхідні дії Ігор Шкіря від ВГО «ВААП» та Володимир Козак від Міністерства інфраструктури підписали найважливіший за останній час галузевий документ – «Заходи щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту у сфері пасажирських автомобільних перевезень». Втілення його у життя розпочнеться вже найближчим часом.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ