Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Кабінет міністрів України терміново відреагував на вимоги ВААП та федерації «Укравтотранс»

27 февраля 2015 года

Кабінет міністрів України терміново відреагував на вимоги ВААП та федерації «Укравтотранс»

25 лютого 2015 року в залі засідань Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України відбулося спільне засідання Ради Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс». В зв’язку з шаленим зростанням цін  на паливно-мастильні матеріали та утримання рухомого складу перевізників та з метою запобігання припинення роботи більшості автотранспортних підприємств країни, члени Ради ВГО «ВААП» та федерації «Укравтотранс» прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України та інших органів виконавчої влади з вимогою вжити необхідних заходів.

Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря  терміново звернувся до Прем’єр–міністра України Яценюка А.П. стосовно негайних рішучих кроків щодо відміни будь-якого виду регулювання тарифів на пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Вже 27 лютого відбулась селекторна нарада Віце-прем’єр-міністр – Міністра регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ України  Геннадія Зубка та Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з керівниками обласних  державних адміністрацій.

На нараді обговорювались питання необхідності перегляду регульованих тарифів на пасажирському автотранспорті. При цьому майже всі ОДА підтримали  пропозицію ВГО «ВААП» та «Укравтотранс» щодо термінового внесення змін до постанови КМУ №1548, відміни пункту 12 і встановлення вільних тарифів на маршрутах приміського та міжміського, внутрішньо обласного сполучення, а також перегляду тарифів на міських маршрутах.

Також обговорювалась  проблема існування на ринку нелегальних перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на діючих маршрутах загального користування. Значна кількість представників ОДА висловлювались про їх постійне збільшення, відсутність заходів про припинення їхньої нелегальної діяльності, яка призводить до значного погіршення фінансового стану діючих легальних перевізників та погіршення стану безпеки перевезення пасажирів.

Це ще раз підтвердило правильність і своєчасність звернення ВГО «ВААП» і «Укравтотранс» до Прем’єр–міністра України Яценюка А.П. щодо визначення недоцільності подальшого існування Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті чи органу, який буде її правонаступником. Адже вищевказана структура дискредитувала себе за часи свого майже 10-річного  існування і не виконує покладених на неї функцій, а стала розсадником корупції і поборів в автомобільній галузі.

На нараді представники регіонів  також пропонували терміново вирішувати питання внесення необхідних змін до існуючої автобусної маршрутної мережі, а саме скорочення кількості днів виконання рейсів, переведення рейсів на факультативний режим виконання, а також закриття рейсів за наявності виконання в цьому напрямку інших маршрутів відповідного сполучення та інших видів транспорту.

Кабінетом Міністрів України терміново опрацьовуються всі проблемні питання , які були   підняті на селекторній нараді.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ