Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря привітав учасників автосалону TIR’2013

9 октября 2013 года

Ігор Шкіря привітав учасників автосалону TIR’2013

9 жовтня у Києві розпочав свою роботу IX Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів TIR’2013.

Президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, народний депутат України Ігор Шкіря звернувся з привітанням до учасників, відвідувачів та організаторів автосалону TIR’2013.

Президент ВААП високо оцінив роль автосалону комерційної техніки TIR’2013 у розвитку і функціонуванні автотранспортної галузі України, звернув увагу на авторитетність форуму серед перевізників. «Дуже важливо, що виставка і заходи, що проводяться в її рамках, дозволяють підприємствам напряму спілкуватись з представниками владних структур і галузевих асоціацій. В безпосередньому діалозі ми маємо можливість обговорити найболючіші питання автотранспортної галузі України. Саме тому Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників в цьому році виступає генеральним партнером виставки TIR’2013. Сподіваюсь, що і в подальшому кількість учасників автосалону зростатиме, збільшиться кількість представленої техніки і особливо українського виробництва. Бажаю всім учасникам TIR’2013, організаторам і гостям виставки конструктивної роботи, взаємовигідного співробітництва і досягнень намічених цілей», - зокрема говориться у привітанні.

Автосалон TIR – це спеціалізований виставковий форум, покликаний демонструвати нові моделі, експлуатаційні характеристики і ходові якості комерційних автомобілів, вантажної і спеціальної техніки. Представляючи автотехніку найвідоміших світових виробників, виставка збирає широку професійну аудиторію і є найбільшим оглядом досягнень в галузі комерційного, вантажного і пасажирського автотранспорту: від його виробництва і реалізації до експлуатації, обслуговування і ремонту.

IX Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів TIR’2013 триватиме до 11 жовтня. Місце проведення – м. Київ, Міжнародний виставковий центр


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ