Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

ВААП провела спільну нараду із Мінінфраструктури (ФОТО)

6 июля 2013 года

ВААП провела спільну нараду із Мінінфраструктури (ФОТО)
Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників провела чергову спільну нараду із органами Міністерства інфраструктури та представниками місцевої влади. Питань обговорювали чимало, але основним з них стала робота Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті.

Основною претензією перевізників до керівництва Укртрансінспекції стала вкрай незадовільна робота щодо усунення з ринку нелегальних перевізників. Під час зустрічі Міністр інфраструктури вислухав чимало скарг від перевізників, але пообіцяв провести ретельну перевірку кожної з них. Володимир Козак відзначив, що наразі діяльність Укртрансінспекції потрапила під пильний нагляд не лише Мінінфраструктури, але Генеральної прокуратури та Адміністрації Президента.

«Я сьогодні дав завдання провести розгляд усіх цих справ і провести в період з 22-го по 26-те липня колегію, де дати оцінку керівникам Укртрансінспекції на областях та центральному апараті. Також я сьогодні видав наказ про проведення переатестації усіх керівників Укртрансінспекції на місцях», – відзначив Володимир Козак.

Керівник Укртрансінспекції Євген Пронченко цілком визнав наявність проблем із кадровим складом у своїй організації. Але він наголосив, що за кожною скаргою проводиться ретельніша перевірка.

«По надходженню скарг на неправомірні дії посадових осіб територіальних управлінь Укртрансінспекції, зокрема порушення антикорупційного законодавства, організовується проведення позапланового внутрішнього аудиту цього територіального органу з метою визначення достовірності інформації. В разі підтвердження скарги здійснюються заходи щодо усунення виявлених порушень та притягнення винних до відповідальності», – відзначив Євген Пронченко.

Головним же підсумком зустрічі стало підписання Міністром інфраструктури та Президентом ВГО «ВААП» Ігорем Шкірею «Заходів щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту», перші результати яких обговорюватимуться вже за 2 місяці під час 2-го автотранспортного форума, що відбудеться у кримському парк-готелі «Марат».

«Орієнтовно це буде другий тиждень вересня. Хотілося б аби до цього заходу ми підготувались з Вами краще, аніж минулого року. І провели у Криму ті заходи, що не встигаємо провести тут через нестачу часу», – наголосив Ігор Шкіря.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ