Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря провів засідання Ради ВААП (ФОТО)

19 июня 2013 года

Ігор Шкіря провів засідання Ради ВААП (ФОТО)

17 червня цього року Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» проведено чергове засідання Ради.

Серед питань, що розглядались на порядку денному стали, зокрема, питання співпраці ВГО «ВААП» та органів влади в частині внесення змін до проектів нормативно-правових актів. Президентом асоціації Ігорем Шкірею акцентовано увагу присутніх на співробітництві представників ВГО «ВААП» з Міністерством інфраструктури, Державною інспекцією з безпеки на наземному транспорті та іншими органами влади, що мають відношення до автомобільних перевезень.

В частині внесення змін до актів законодавства ситуацію описав запрошений на засідання Директор Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Петухов Дмитро Вікторович. Директор профільного департаменту детально доповів про стан виконання розроблених асоціацією та затверджених Міністром інфраструктури заходів, що містять перелік найбільш актуальних та проблемних питань для автоперевізників.

Також на засіданні обговорювались питання роботи обласних осередків ВГО «ВААП» в розрізі співпраці із місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування і засобами масової інформації та в частині залучення нових членів до складу асоціації.

Окремо зазначено про розширення діяльності асоціації, зокрема, про відновлення міжнародної діяльності, створення організації роботодавців автомобільного транспорту та вихід друкованого видання – журналу «Уравтотранс».

Відмічено ряд обласних осередків, що зарекомендували себе з позитивної та деякі – з негативної сторони. Цей та інші фактори стали причиною прийняття окремих кадрових рішень.

Наголошено президентом асоціації також на проведенні спільної з Мінінфраструктури та Укртрансінспекцією наради, яку планується провести 5 липня цього року, та на підготовці до проведення ІІ-го Всеукраїнського автотранспортного форуму, що проводитиметься на початку вересня в Ялті за ініціативою ВГО «ВААП» та за участі всіх причетних до автоперевезень осіб.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ