Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Відбулось спільне засідання Ради ВГО «ВААП» та Укравтотрансу (ФОТО)

25 февраля 2015 года

Відбулось спільне засідання Ради ВГО «ВААП» та Укравтотрансу (ФОТО)

25 лютого в залі засідань Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України відбулося спільне засідання Ради Всеукраїнської асоціація автомобільних перевізників та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс».

Президент ВААП та Укравтотрансу, народний депутат України Ігор Шкіря на спільному засіданні Ради доповів, що на сьогоднішній день, галузь автомобільного транспорту перебуває в критичному стані і потрібно терміново, на державному рівні, вживати відповідних заходів. Ігор Шкіря також зауважив, що Галузева угода у сфері автомобільного транспорту на 2013-2015 роки, в якій зазначені всі проблемні питання в галузі автомобільного транспорту, практично не виконана і тому необхідно притягнути до відповідальності посадових осіб Мінінфраструктури, причетних до невиконання заходів визначених в даній угоді.

Члени РадиВААП та Укравтотрансу відмітили, що безперешкодна діяльність на ринку «нелегальних» перевізників, зростання вартості пального та цін на технічне обслуговування і ремонт транспортних засобів, за умов діючих тарифів, практично унеможливлює подальше надання послуг з перевезення пасажирів.

Обговоривши проблемні питання в галузі автомобільного транспорту та шляхи їх вирішення, члени Ради ВААП та Укравтотрансу прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України та інших органів виконавчої влади з вимогою вжити необхідних заходів з метою недопущення розвалу автотранспортної галузі та збільшення соціальної напруженості.

 


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ