Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря провів робочу зустріч з автотранспортниками Херсонської області (ФОТО)

8 июня 2015 года

Ігор Шкіря провів  робочу зустріч  з автотранспортниками Херсонської області (ФОТО)

5 червня при підтримці Комітету Верховної Ради України з питань транспорту відбулася робоча зустріч керівництва Херсонської облдержадміністрації, ВГО «ВААП», Федерації роботодавців «Укравтотранс» з керівниками автотранспортних підприємств Херсонської області.

Народний депутат України, Президент ВГО «ВААП» та «Укравтотрансу» Ігор Шкіря, який головував на вказаній робочій зустрічі, розповів про діяльність ВГО «ВААП» по вирішенню питань в галузі автомобільного транспорту в сучасних умовах запровадження ринкових механізмів та удосконалення механізму державного регулювання і контролю транспортним процесом.

Заступник начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської облдержадміністрації Петро Дементьєв та радник Голови Херсонської облдержадміністрації з питань економічного розвитку Юрій Рожков доповіли про стан пасажирських перевезень в Херсонській області згідно з концепцією розвитку автобусних перевезень на 2015 рік та до 2017 року. Начальник управління Укртрансінспекції в Херсонській області Володимир Стеценко розповів про відновлення діяльності територіальних органів Укртранінспекції.

В обговоренні проблемних питань автотранспортних підприємств Херсонської області взяли також участь Віце-президент ВГО «ВААП» Володимир Вакуленко, Віце-президент «Укравтотрансу» Петро Овчар, Голова Херсонського обласного відділення ВГО «ВААП» Володимир Вишнівський, Голова Херсонської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту Дмитро Пальжок та керівники автотранспортних підприємств регіону.

Зважаючи на ситуацію функціонування автомобільного транспорту в Херсонській області, усвідомлюючи необхідність створення умов для безпечного, якісного та ефективного перевезення пасажирів, сприяючи реалізації політики, спрямованої на розвиток та удосконалення автомобільної транспортної галузі з урахуванням європейських умов допуску до ринку надання послуг на автобусних маршрутах, а також беручи до уваги перелік обговорюваних на робочій зустрічі проблемних питань в галузі автомобільного транспорту, її учасники

ВИРІШИЛИ:

1) Звернутись до Прем’єр - міністра України А.П. Яценюка щодо:

- прискорення формування підрозділів Державної Служби з безпеки на транспорті та надати дозвіл управлінню Укртрансінспекції (територіальному органу Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті) проводити протягом 2015 року габаритно-ваговий контроль, позапланові перевірки за зверненням фізичних, юридичних осіб, органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади про порушення підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами – підприємцями транспортного законодавства України.

- прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

2) Звернутись до Міністерства інфраструктури України щодо:

- подання до Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформування системи державного контролю та регулювання діяльності автостанцій та спрощення умов ведення підприємницької діяльності з надання автостанційних послуг)». 

3) Створити робочу групу для напрацювання рішень проблемних питань автотранспортної галузі у сфері пасажирських перевезень в Херсонській області та в місті Херсон, до якої включити: народних депутатів України, депутатів Херсонської обласної та міської ради, представників Херсонської обласної державної адміністрації; представників автотранспортних підприємств, професійну громадськість.

4) Схвалити концепцію розвитку автобусних перевезень в Херсонській області на 2015 рік і до 2017 року та врахувати її положення в подальшій роботі.

5) Рекомендувати Голові Херсонської обласної державної адміністрації Путілову А.С. та міському голові м. Херсона Миколаєнко В.В.:

5.1. Невідкладно переглянути договори по організації перевезень пільгових категорій громадян та затвердити механізм та розміри компенсації втрат перевізників від надання соціальних послуг в 2015 році.

5.2. Завершити оптимізацію обласної маршрутної мережі, вибір раціонального рухомого складу для автобусних перевезень з використанням економічних показників, які впливають на конкурентоспроможність на ринку надання послуг з перевезення.


Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ