Поиск

Биография

Политическая деятельность

ОИО №52

Депутатские обращения

ВААП

Благотворительность

Архив материалов

Новости - ВААП

Ігор Шкіря ініціював проведення зустрічі столичних автоперевізників з міською владою

14 ноября 2013 года

Ігор Шкіря ініціював проведення зустрічі столичних автоперевізників з міською владою

У столичній міськдержадміністрації за ініціативи Президента ВГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Ігоря Шкірі відбулась зустріч автоперевізників Києва із керівництвом міста та профільних підрозділів КМДА. Держслужбовців представляли заступник голови Київської міської держадміністрації Михайло Костюк та директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов. З боку автоперевізників були присутні понад 30 підприємців, котрі представляли найкрупніші автопідприємства міста.

Присутні обговорили цілу низку питань.  Серед найактуальніших – можливість оновлення рухомого складу та регуляція тарифної політики приватних перевізників у зв’язку з заявами КМДА про подорожчання проїзду у комунальному транспорті столиці.

Крім того, автоперевізники звернулись до Президента ВГО «ВААП» щодо неврегульованності питання з розподілу маршрутів міськадміністрацією. Як відомо, влітку КМДА відмовила кільком десяткам підприємців в продовженні дії деяких маршрутів. Причиною називалась наявність на маршрутах залізничних переїздів, що закріплені за різноманітними відомчими та приватними підприємствами. Ігор Шкіря пообіцяв взяти питання під особистий контроль.
 
Розмова між автоперевізниками та представниками міської влади загалом пройшла у конструктивній обстановці. Сторони домовились про оптимізацію співробітництва та проведення наступної зустрічі вже найбілижчим часом.
 
 

Пресс-служба

Другие материалы по теме

РАЗВЕРНУТЬ / СВЕРНУТЬ